22-05-2024

Sulmoi një femër, arrestohet prizrenasi

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka sulmuar fizikisht një femër.

“Viktima është dërguar në emergjencën e spitalit rajonal dhe sipas raportit të mjekësor, pasi ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe është liruar në tretman shtëpiak”, raportoi Policia.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari i lartcekur dhe me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë. /GazetaePrizrenit.net /

Asnjë koment

Comments are closed.