14-04-2024

Tentimvrasje në Prizren

Një rast i vrasjes mbetur në tentativë ka ndodhur në Prizren, ndërsa është arrestuar i dyshuari.

Sipas policisë, rasti ka ndodhu dje pasdite, kur viktima (K-Shqiptar) ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga i dyshuari  (K-Shqiptar).

“Viktima është dërguar në tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren. Njësitë e hetuesisë kanë identifikuar të dyshuarin dhe kanë arrestuar”, thuhet në raportin e Policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.