16-09-2021

Tërmet në Shqipëri, disa pushues kosovarë marrin valixhet dhe nisen drejt Kosovës

Pas tërmetit që goditi Shëngjinin rreth orës 22:00, pushuesit kanë dalë nga ndërtesat.

Disa kosovarë, siç raporton TV Klan, kanë marrë valixhet dhe janë nisur për në Kosovë.

Ende nuk raportohet për viktima apo të lënduar.

Asnjë koment

Comments are closed.