24-09-2021

Tërmet në Shqipëri, dridhjet ndjehen edhe në rajonin e Prizrenit

Mëngjesin e sotëm Shqipëria është goditur nga një tërmet me magnitudë 2.4.

Sipas EMSC-së, tërmeti u regjistrua në territorin e Shqipërisë, derisa dridhjet janë ndjerë edhe në Kosovë, saktësisht në qytetin e Prizrenit dhe Dragashit.

Asnjë koment

Comments are closed.