23-04-2024

Therje me thikë Suharekë

Në Suharekë është arrestuar një person për shkak të sulmit me thikë ndaj një personi.

“Dje pas mesditës, i dyshuari  njëjti ka sulmuar me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar, që ka pësuar lëndime dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e Policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.