04-07-2020

Totaj pas zgjedhjes së kryesuesit të PDK-së: Po rikthehemi fuqishëm në Prizren

Zgjedhja e Kryesuesit të Asamblesë komunale të Prizrenit nga radhët e PDK’së, ka gëzuar edhe kryetarin e kësaj partie atje, Shaqir Totajn.

Ai ka falënderuar opozitën për punën e tyre të bashkuar, AAK-në dhe NISMA, ku votat e tyre kanë shkuar për zgjedhjen e Sulltan Badallit në krye të Asamblesë.

Ai ka premtuar rikthimin e fuqishëm të PDK’së në Prizren.

Postimi i plotë nga Shaqir Totaj:

Asnjë koment

Comments are closed.