14-07-2024

Vaki shqiptare, nga burgu e fiton bashkinë

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” nga qelia ka marrë lajmin se ka fituar mandatin e kryebashkiakut të Himarës në zgjedhjet e 14 majit.

Jashtë ambienteve të qendrës së numërimit mbështetësit e tij kanë nisur festën.

Beleri ndodhet në burg, pasi vetëm pak ditë më parë u kap në ambientet e një lokali bashkë me dy persona të tjerë që dyshohet se po bënte premtime dhe po jepte para për blerje votash.

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” nga qelia ka marrë lajmin se ka fituar mandatin e kryebashkiakut të Himarës në zgjedhjet e 14 majit./IO

Arrestohet kandidati i "Bashkë Fitojmë" për Himarën, Fredi ...

Asnjë koment

Comments are closed.