02-12-2020

Vdekje e dyshimtë në Malishevë

Gjatë ditës së djeshme në Malishevë është raportuar se viktima mashkull është gjetur pa shenja jete.

Policia njofton se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor, i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion dhe rasti vazhdon të hetohet.

Ministri i Arsimit, Ramë Likaj ia shpreh pakënaqësinë Haskukës për largimin e drejtorëve të shkollave

Asnjë koment

Comments are closed.