22-07-2024

Vdes djaloshi 22 vjeçar, Adhurim Fetiu nga Suhareka

Ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë, Adhurim Fetiu nga fshati Peqan i Suharekës, njoftuan familjarët e të ndjerit.

Njoftimi i plotë:

Të dashur miq familjar dhe farefis, pas një sëmundje të rëndë sot ndërroi jetë nipi ynë Adhurim Fatos Fetiu nga Peqani i Suharekës.

Varrimi bëhet sot me 09.07.2024 në ora 18:00 në Peqan të Suharekës.

Asnjë koment

Comments are closed.