20-09-2020

Vdes drejtori i birrarisë Peja Ernest Jusufi

Ka vdekur drejtori i birrarisë Peja Ernest Jusufi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar Drejtori i Përgjithshëm i Klan Kosovës, Adriatik Kelmendi.

“Ernest Jusufi, një afarist shembullor dhe një shok i mirë. Ngushëllime famijes dhe miqve të shumtë! “.

Asnjë koment

Comments are closed.