23-07-2021

Vetaksident në rrugën Prizren-Reçan

Sot në orën 21:09 minuta , policia ka pranuar informacion se në rrugen Prizren – Reçan ka ndodhur një vetaksident trafiku me dëme materiale ku një person ka pësur lëndime trupore.

Njesia e policise se bashku me emergjencen kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Rastin e ka konfirmuar për TV Prizrenin, zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Asnjë koment

Comments are closed.