27-01-2021

Vetaksidentohet duke punuar në oborrin e shtëpisë në Malishevë

Një person në Malishevë është vetë aksidentuar, pasi i njëjti ishte duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij.

Viktima ka pasur lëndime në pjesën e kraharorit në qafë, ku është operuar dhe është jashtë rrezikut për jetë, thuhet në raportin 24 orë të policisë.

Asnjë koment

Comments are closed.