02-10-2022

Vetura del nga rruga, për pak sa nuk bie në përrua në Malishevë

Një veturë ka përfunduar jashtë rrugës dhe nuk dihet se si ka humbur kontrollin, duke dalur jashtë rrugës.

Ajo përfundon thuajse në një përrua në Malishevë.

Në pamjet më poshtë shihet se si është katandisuar ajo.

Asnjë koment

Comments are closed.