22-06-2024

Vetura godet një person në Dragash dhe largohet

Një person është lënduar në Dragash, pasi goditjes nga një veturë, që është larguar më pas.

Sipas policisë,  viktima  (k/Shqiptar) është dërguar në spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor pasi është goditur nga në veturë në lëvizje e cila është larguar në drejtim të panjohur.

Rasti është duke u hetuar. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.