19-01-2021

Video/ Ujëvara e Mirushës merr pamje spektakolare pas reshjeve të shiut

Dy ditët e fundit si pasojë e reshjeve të mëdha të borës dhe shiut, janë shkaktuar vërshime e përmbytje gjithandej vendit, duke krijuar edhe dëme të mëdha materiale.

Megjithatë natyra ka krijuar edhe pamje spektakolare siç edhe kjo që po shihni.

IndeksOnline sot ka qenë në Ujëvarën e Mirushës, ku sjellë fotografi e video të kësaj perle, e cila ka marrë pamje fantastike.

 

Asnjë koment

Comments are closed.