22-07-2024

Viktima e aksidentit fatal është karikaturisti i njohur në Prizren

Personi i cili vdiq mbrm si pasoj e një aksidenti q ndodhi në Prizren, për të cilin raportoi Gazeta e Prizrenit, ishte duke udhtuar me biçiklist.

Njoftohet se vitkima e aksidentit është karikaturisti Abdul Zeman.

Mund të jetë art në lidhje me: 1 person dhe teksti

Aksidenti ndodhi rreth orës 17:40,  kur një automjet ka goditi biçiklistin 64 vjeçar në rrugën “Ekrem Rexha”.

Referuar Policisë, Viktima është dërguar në emergjencën e Prizrenit, por për shkak të plagëve ai ka vdekur.

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Policia njoftoi se i dyshuari për shkaktimin e aksidentit është arrestuar dhe është ndaluar për 48 orë. Ndërsa trupi i viktimës është dërguar në IML. / Gazeta e Prizrenit

Lexo edhe:

Një person gjendet në rrugë, dyshohet se dikush e theri dhe e hodhi nga vetura

Asnjë koment

Comments are closed.