19-09-2020

Vjedhje e rëndë në Prizren , arrestohet “hajduti” në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar një person të dyshuar për vjedhje në disa lokacione, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Ai kishte vjedhur edhe në rrugën “Fahredin Hoti”.

“Lidhur me rastin, njësia policore ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuarin mashkull kosovar, i cili dyshohet se ka kryer disa vjedhje në lokacion të ndryshme”, thuhet në raportin e kujdestarisë së PK-së.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Gazetae Prizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.