22-09-2020

Vjedhje në një banesë të Prizrenit

Para dhe stoli ari janë vjedhur në një banesë në Prizren.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur natën e kaluar në rrugën “Rozafa”, transmeton Gazeta e Prizrenit.

“Ankuesi kosovar ka informuar se persona të pa njohur i kanë thyer banesën dhe kanë vjedhur një shume të parave të gatshme, stoli ari dhe ore dore”, thuhet në raportin e Policisë.

Rasti është duke u hetuar./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.