09-07-2020

Vjedhje në Prizren

Një rast i vjedhjes është rasportuar në Prizren.

Sipas policisë,  ngjarja ka ndodhur dje në rrugën  “Azem Bejta”, transmeton Gazet e Prizrenit.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se i është vjedhur çanta me dokumente personale si dhe para të gatshme”, thuhët në raportin 24 orësh të Policisë.

Rasti është duke u hetuar. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.