08-06-2023

Vjosa Osmani sot mban takime në Prizren

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani sot pasdite do të mbajë disa takime në Prizren e rrethinë.

Në Shtëpinë  e Kulturës në Gjonaj,  ajo takohet me strukturat dhe banorët e këtij fshati, në ora 16:30.

Me strukturat dhe banorët e fshatit Korishë do të takohet në restorant “Blerta”, në ora 17:30. ndërsa në ora 19:00 në qendër të Prizrenit do të mbaj takim me të rinjtë./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.