30-05-2024

Xhaka në Rusi, por me kënd darkon gruaja e tij (foto)

Granit Xhaka së bashku me lojtarët e tjerë të Zvicrës janë akoma në Rusi, për shkak te Kampionatit Botëror, shkruan “Zeri.info”.

Por, gjatë gjithë kohës prej kur ka nisur Botërori 2018, bashkëshortja e Xhakës, Leonita, më shumë se kurrë më parë ka qenë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka udhëtuar drejt Londrës dhe sapo ka postuar një fotografi që padyshim do ti pëlqej tej mase Granitit, përcjell Zeri.info.

Leonita sonte ka zhjedhur që të darkoj me vjehrrin e saj, pra babanë e Granitit, Ragip Xhakën.

Madje, Leonita shfaqet mjaft e lumtur për këtë moment, transmeton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikojeni fotografinë:

Image

Asnjë koment

Comments are closed.