22-10-2020

“Xhbanja” si rrallë herë, pozon në veshje kombëtare

Bëri famë me rolin e “Xhbanes” dhe sot mbetet ndër femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar.

Aktorja e njohur, Arjola Demiri është një femër që çdo herë bije në sy dhe duke qenë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ajo sjell imazhe të ndryshme për adhuruesit.

 

Ndonëse shpesh e shohim me veshje të cilat ia ekspozojnë linjat, Arjola këtë herë u shfaq më ndryshe.

Lexo edhe :

Prizreni në vendet e fundit prej komunave të Kosovës edhe për Përgjegjshmërinë (Dokument)

Në veshje kombëtare shqiptare, Arjola dukej më e bukur se kurrë më parë.

 

 

Ndërkohë, kujtojmë që Arjola pas serilait “O sa mirë” ka  marr pjesë edhe në shumë projekte të tjera televizive./Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.