16-04-2024

Zgjedhet kryetari i ri i LDK-së në Suharekë

Këtë e ka bërë të ditur anëtari dhe delegati i kuvendit të degës në nëndegën Suhareka 1, Besim Kuqi, përcjell zeri.info.

Kujtojmë që Shala më herët ishte zgjedhur edhe kryetar i nëndegës së LDK-së në fshatin Mushtisht./ZERI

Asnjë koment

Comments are closed.