13-06-2021

Zhduket 22-vjeçari në Prizren

Policia ka njoftuar se një 22-vjeçar është raportuar i zhdukurnë Prizren.

Rastin e ka lajmëruar motra e tij, derisa ka bërë të ditur se i njëjti vuan nga sëmundja e epilepsisë.

referuar njoftimit, ajo tutje ka raportuar se ai ka dalë nga shtëpia dhe nuk dinë asgjë për fatin e tij.

Policia ka njoftuar se rasti është nën hetime.

Asnjë koment

Comments are closed.