26-10-2021

Zhduket një e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur në Prizren është raportuar e zhdukur.

Rastin në Polici e ka lajmëruar nëna e saj të martën. Ajo ka thënë se vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Derisa bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar

Asnjë koment

Comments are closed.