17-06-2024

Zhduket një femër në Prizren

Policia në Prizren ka raportuar për zhdukjen e një femre, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas raportit, ajo ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen.

“Prizren / 27.05.2024-15:00.  Një mashkull kosovar ka raportuar se viktima femer kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj”, thuhet ne raport.

Zëdhënësi i policisë rajonale, Vesel Gashi njoftoi  se në polici është raportuar për zhdukjen e një të miture në Prizren.

Rasti eshte inicuar dhe po hetohet nga njesitet kompetente./ Gazeta e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.