20-04-2024

Zhduket një grua në Prizren

Në Prizren, një person ka raportuar që një grua është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet vendndodhja e saj.

“Ankuesi kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti duke u hetuar”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës./Gazeta e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.