16-07-2024

Zhduket një vajzë në Prizren

Një vajzë u zhduk në Prizren.

Në Prizren, një burrë ka raportuar të premten në polici se vajza e tij ka  dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Policia tha se po heton rastin. /Gazeta e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.