19-07-2024

Zyrtare, Stivi Frashëri e përforcon Lirinë

Portieri i njohur shqiptar, Stivi Frashëri, ka nënshkruar me klubin prizrenas.

Sipas faqjes zyrtare te KF “Liria”, “Frashëri që ka karrierë të pasur në Shqipëri e në Kosovë, pritet t’i ofrojë siguri portës se bardhezinjve, raporton Gazeta e Prizrenit.

Njoftimi:

“Jam i fascinuar me pritjen këtu. Liria është klub i madhë, e Prizreni e don dhe njeh futbollin.Bashkë me shokët e skuadrës dhe tifozët, do të bëjmë më të mirën’, ka thënë Frashëri të premten, pas stërvitjes”.

Asnjë koment

Comments are closed.