24-07-2021

92 vjeçari për Haradinajn: Është azgin, s’është rraspi, s’ka kush e dënon (VIDEO)

Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministrit pasi Gjykata Speciale e ftoi atë për të intervistuar në cilësinë e të dyshuarit. Ai hoqi dorë nga posti i tij që të shkojë në Speciale në cilësinë e qytetarit dhe jo përfaqësuesit të shtetit.

Por, dorëheqja e tij nuk është pritur mirë nga një plak i moshës 92 vjeçare. Një video e cila po qarkullon nëpër rrjete sociale, shihet plaku duke folur me emocione për Haradinajn, duke thënë se ai nuk do t’i ndahet popullit.

Asnjë koment

Comments are closed.