16-06-2021

Aksident fatal në Prizren: Humb jetën një këmbësor

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në rrugën rrugën Arbanë – Landovicë, vozitësi ik nga vendi i ngjarjes, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Sipas zyrtarit për media të policisë në Prizren, Veseli Gashi aksidenti ka ardhur si pasojë e shpejtësisë, ndërsa vozitësi është larguar nga vendi i ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:15 min.

Në vendngjarje kanë dalë ekipet përkatëse të emergjencës dhe policisë, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës. /GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

Ja pse dështoi sërish votimi i buxhetit të Prizrenit 2021

Asnjë koment

Comments are closed.