19-09-2020

Aksident trafiku, lëndohet një motoçiklist në Prizren

Një person është lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në Prizren, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë,  aksidenti ka ndodhur dje në mes të një veture dhe një motoçiklete në rrugën e Ulqinit

Në raportit 24-orësh të policisë, thuhet se si pasojë e aksidentit, drejtuesi i motoçikletës ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti pas pranimit të tretmanit mjekësor lirohet në shtëpi./GazetaePrizrenit /

Asnjë koment

Comments are closed.