17-09-2021

Aksident trafiku me lëndime në një fshat të Suharekës

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti në fshatin Topliqan të  Suharekës.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë, transmeton Gazeta e Prizrenit.

“11.12.2020 – 20:55. Ka ndodhë një aksident trafiku në me s të dy automjeteve me ngasës meshkuj  kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar njëri nga ngasësit dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Suharekës”, thuhet në raportin e Policisë.

Asnjë koment

Comments are closed.