03-07-2022

Aksident trafiku, një i lënduar në Has

Në fshatin Kojush të Hasit ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime trupore.

Njoftimi nga policia:

Fsh. Kojush, Prizren 14.05.2022 – 08:50. Ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë dy automjete civile me targa vendore dhe me drejtues meshkuj kosovar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri prej drejtuesve te automjete te cilit i është dhënë ndihmë mjekësore dhe është liruar

Asnjë koment

Comments are closed.