15-06-2024

Arrestim për posedim droge në Suharekë

Një person i dyshuar është arrestuar per posedim të marihuanës në Suharekë.

“Raportohet se gjatë kontrollit të veturës te i dyshuari mashkull K/Shqiptar është gjetur dhe konfiskuar sasi e dyshuar e substancave narkotike e llojit marihuanë me peshë 1.8 gram.”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Sipas policisë pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.