04-07-2022

Arrestohen një burrë dhe një femër për “prostitucion” në Prizren

Nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ në Prizren janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër.

Sipas policisë, të dy janë (K/shqiptarë) dhe të njëjtit pas intervistimit në konsultim me gjyqtarin e Gjykatës Themelore Prizren, Divizioni për Kundërvajtje, janë liruar në procedurë të rregullt. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.