26-10-2020

Arrestohen pasi kaluan ilegalisht në Kosovë

Në pikëkalimin e Vërmicës janë arrestuar dy të dyshuar, shtetas të Shqipërisë, pasi që të njëjtit janë kapur duke kaluar ilegalisht kufirin Shqipëri–Kosovë.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje pasdite.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.