17-09-2021

Arrestohen tre persona në QKUK, u kapën me 50 kilogram marihuanë – kjo është nofka e njërit nga të arrestuarit

Mbrëmë në QKUK, Policia e Kosovës ka arritur të arrestoj tre persona.

Indeksonline mëson se tre të arrestuarit janë kapur me 50 kilogram marihuanë.

Policia e Kosovës ka kohë që ishte në përcjellje të tyre dhe mbrëmë arriti t’i kapte.

Tutje, Indeksonline mëson se nofka e njërit nga të arrestuarit është Rr.Huti.

Rreth kësaj ngjarje, Indeksonline do të vazhdoj të ju mbaj të informuar.

Rasti nuk ka lidhje me QKUK-në, vetë se tre të dyshuarit kanë tentuar të ikin nga pjesa e Institutit

Asnjë koment

Comments are closed.