27-09-2021

Arrestohet në Prizren, kapet me narkotik

Një person është arrestuar në Prizren, për shkak të posedimit të substancave narkotike, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, atij i janë gjetur disa paketime me “marihuanë”.

Mund të jetë një imazh i teksti

Raporti nga PK:

 POSEDIM I SUBSTANCAVE NARKOTIKE

Rr. Jashar Salihu, Prizren 27.08.2021 – 06:00. Me urdhëresë të gjykatës është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit mashkull kosovar dhe gjatë kontrollit janë gjetur dhe sekuestruar disa paketime me substancë të dyshuar narkotike të llojit  marihuanë me peshë  12.1 gram. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Asnjë koment

Comments are closed.