26-09-2020

Arrestohet një person në Prizren, posedonte narkotikë

Në Prizren është arrestuar një i dyshuar kosovar për shkak të posedimit të substancave narkotike.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur dje pasdite, raporton Gazeta e Prizrenit.

“Tek i dyshuari gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar një sasi e vogël me substancë narkotike e llojit Marihuanë me peshë rreth 0.40 gram dhe një cigare me peshë 0.88 gram”, njoftoi Policia.

Kush dhe ku po vendosë për arsimin në Prizren sipas Nismës dhe AAK-së?

 

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt. /Gazetae Prizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.