28-07-2021

Arrestohet një prizrenas, hyri në shtëpinë e një gruaje dhe e ngacmoi seksualisht

Në Prizren është arrestuar një person i dyshuar,  pasi ka ngacmuar seksualisht një grua, raporton “Gazeta e Prizrenit”.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur mesnatën e së dieles, derisa i dyshuari  ka hyrë në shtëpinë e viktimës femër.

Lexo Edhe:

https://gazetaeprizrenit.net/hajnat-ia-thyen-veturen-ne-parking-i-vodhen-para-mergimtari-nga-suhareka/

Njoftimin i Policisë:

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka hyrë në shtëpinë e viktimës femër kosovare dhe ka ngacmuar seksualisht viktimën. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, bëhet e ditur në njoftimin e Policisë.

Asnjë koment

Comments are closed.