14-04-2024

Arrestohet një prizrenas i kërkuar nga gjykata

Një person i kërkuar nga organet e drejtësisë është arrestuar në Prizren dhe dërguar në vuajte të dënimit.

Policia ka njoftuar se arrestimi është bërë dje pasdite, në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata.

“I dyshuari, një mashkull K-Shqiptar dërgohet në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës”, thuhet në raportin e policisë./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.