20-04-2024

Arrestohet pasi gjuan me armë në aheng

Në fshatin Lubizhdë të Prizrenit  është arrestuar një person pasi ka gjuajtur me armë në ajër gjatë një ahengu, transmeton “GazetaePrizrenit.net”.

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur dje pas mesnate, ndërsa nga i dyshuari është konfiskuar një armë dhe gjashtë gëzhoja.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet, rasti shkon në procedurë të rregullt

Asnjë koment

Comments are closed.