14-04-2021

Bashkëshortja e Medës, shfaqet në veshje transparente! Dëshmon se nuk janë ndarë

Mbrëmë në dasmën e Elita Rudit dhe Reperit Gjiko pati qindra të ftuar shumica prej tyre persona të njohur të estradës tonë.

Në mesin e tyre edhe cifti më i perfolur Meda dhe Lulja, për këta të fundit u tha se janë ndarë disa herë, por ata e dëshmojnë të kundërtën dhe shfaqen shumë të lumtur pranë njëri tjetrit, shkruan “Zëri.Info”.

Në dasmë ka pasur shumë femra të bukura me veshje nga më të veçantat, por është Lulja e Medës ajo që ka zgjedhur diçka shumë speciale për këtë mbrëmje.

Edhe pse nënë e me shumë angazhime ‘nusja’ e Medës i ruan mjaft shumë linjat e trupit, e në fustanin transparent ajo mbrëmë ka pasur çfarë të tregojë./Zëri

Image

Asnjë koment

Comments are closed.