30-05-2024

Cana shkruan fjalë prekëse pas vdekjes së Vokrrit

Futbollisti i njohur shqiptar, Lorik Cana, ka bërë një postim prekës në Instagramin e tij, pasi mori lajmin për vdekjen e Fadil Vokrrit, sot në moshën 57-vjeçare, njofton Klan Kosova.

“Jam rritur duke me treguar babi Se si keni qenë zëri e nji kombi, me tregojke qe Fadili ishte i pakapshëm për të tjerët ,legjendë, dhe golëshenuës fanatstik!!! Humbje e madhe për të gjithë ne”.

Poashtu, Cana ngushëlloi familjen Vokrri dhe të gjithë ata që e njohën.

“Ngushllime familjës Vokrri, miqëve, bashkpuntorëve, lojtarëve te gjeneratës së artë , Federatës Futbollit Kosovës … Lamtumirë LEGJENDË”, shkroi më tej Cana./klankosova/

Asnjë koment

Comments are closed.