25-11-2020

Çfarë ngjarjesh pritet të ndodhin sot në Prizren?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 11:00
Kryetari i PDK-së, dega në Prizren Shaqir Totaj, mban konferencën e radhës me gazetarë.

Ora 13:00
Për nder të Javës Evropiane të Sportit, Federata e Hendbollit e Kosovës do të organizojë turnirit ‘Të gjithë së bashku’ me sportin e Hendbollit në të cilën do të marrin pjesë fëmijët me nevoja të veçanta dhe fëmijët tjerë. /GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

Prizreni nën mesatare edhe për kujdesin primar shëndetësor (Dokument)

Asnjë koment

Comments are closed.