22-01-2022

Çfarë pritet të ndodhë sot në rajonin e Prizrenit?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Në kuadër të fushatës “Ta pastrojmë Kosovën” do të bëhet pastrimi i hapësirave përreth spitalit rajonal dhe shkollës “Fadil Hisari”.

Ora 10:00
Në Suharekë Përurohet rinovimi i Çerdhes “Fluturat”.

Ora 11:00

Hapet “Business Forum Prizren” në qendrën sportive “Sezai Surroi” më Prizren.Merr pjesë ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi e kryetari i Komunës Mytaher Haskuka.

Ora 11:00
Dega e PDK-së në Prizren mban konferencë, ku merr pjesë edhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli.

Ora 14:00
Vihet gurthemeli i palestrës sportive në Dragash.

Ora 19:00
PDK mban tubim paraelektoral në Ortakoll të Prizrenit. (Shkolla “Abdyl Frashëri), ndërsa në Korishë në shkollën e fshatit, në ora 20:00. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.