22-10-2020

Detaje nga arrestimet në Karaçevë: Polic dhe fetar, por mashtues dhe kontrabandues

Aksioni i natës së 18 shtatorit në Karaçevë – nxori në pah se në mesin e të arrestuarve kishte dhe policë, shkruan indeksonline.

Në mesin e të arrestuarve ishte dhe polici Feat Zeqiri dhe siç ka mësuar Indeksonline nga burime brenda policisë së Kosovës, ai është i njohur për mashtrime, prostitucion, shitje-kontrabandë, shitje tokash në të zezë etj.

Lexo edhe:

Komuna e Prizrenit del keq edhe në fushën e Infrastrukturës rrugore (Dokument)

 

Sipas burimit, pos që ishte fshehur nën uniformën e policisë, polici Zeqiri gjithashtu përdorte dhe fenë si mbulesë për veprimtaritë e tij të paligjshme.

Polici Feat Zeqiri është nga fshati Livoç i Gjilanit.

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.