15-06-2024

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Brezovicë

Policia e Kosovës njofton se ka gjetur një mjet të pashpërthyer në Brezovicë.

Njësit relevante policore kanë siguruar vendin e ngjarjes derisa njësitet për deminim të KFOR-it dhe FSK-së kanë bërë shpërthimin e mjetit pa incidente. /BpD

Asnjë koment

Comments are closed.