22-10-2021

Haradinaj viziton Teqenë e Lugishtës së Hasit (foto)

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka vizituar Teqenë në Lubizhdë të Hasit, ndërsa ka uruar besimtarët për muajin Muharrem, shkruan “GazetaePrizrenit.net”.

“I nderuar me pritjen në Lubizhdë të Hasit, nga miku im, Sheh Xhemajli Shehu dhe bashkëbesimtarët e tij, të cilët i urova për Muajin e Shenjtë Muharrem”, ka shkruar Haradinaj në profilin e tij në “facebook”.

Fotografia e Ramush Haradinaj

Asnjë koment

Comments are closed.